Sosyal Medya

Facebook Paylaş
Twitter
Google+ 'ta Paylaş
Dropbox’daki Dosyalara Yorum Yapmak Artık Mümkün!

Ülkemiz internet ve akıllı cihaz kullanıcıları tarafından da sıkça kullanılan bulut depolama sistemi Dropbox, yeni bir güncellemeyle daha internet kullanıcılarının yüzünü güldürmeyi başardı. Geçtiğimiz aylarda yeni nesil üst seviye akıllı telefon modellerinde kullanılabilir olan Parmak İzi Okuyucu ile entegre ederek girişlerin parmak iziyle sağlanmasına olanak sağlayan Dropbox bulut depolama alanı, şimdi de kullanıcı yorumlarını dikkate alıyor.


Business yani kurumsal veya ücret ödenerek sahip olunan üst yetkili pakette mevcut olan yorum özelliği, artık tüm kullanıcılara da geldi. Ücretsiz kullanımda bulunan kullanıcılar için, gönderilen her bir dosyaya eklenebilen yorum özelliği, Dropbox’ın yeni ve sürpriz özelliği. Dropbox tarafından yayımlanan resmi bildirgelere göre, kullanıcının istediği arkadaşını ekleyerek veya dosyaya etiketleyerek ulaşmasına imkan tanıyan bulut depolama sistemi, artık etiketlenen ve yükleyici tarafından yapılan yorumları da veri tabanında saklayacak.


İlk zamanlarda basit bir bulut tabanlı depolama sistemi olarak hizmete sunulan Dropbox, günümüzde en güvenli görülen ve trafiği yoğun bir sistem haline taşındı. Fotoğraf, video, mp3 formatındaki müzikler ve yazı/tablo dosyalarını da çevrimiçi(online) açabilen Dropbox’ın tanıtım videosu ile şimdi sizleri baş başa bırakalım.

,