E-Ticaret Sistemleri

Elektronik Ticaret Nedir?

Internet üzerinde kuracağınız alışveriş merkeziniz sayesinde tüm dünyaya ürünlerinizi tanıtmak, satmak, rekabet yarışında bir adım daha önde olmak artık sizin elinizde. Sanal mağazanız aracılığı ile müşterilerinize ürünlerinizi on-line satacak, müşterilerinizde bu sayede hızlı, zahmetsiz ve güvenli bir alışveriş ortamının keyfini çıkaracaktır. Elektronik ticaret, çeşitli uluslararası kuruluşlarca çeşitli şekillerce tanımlanmıştır. Bu tanımları da toparlayarak, elektronik ticareti, "bilgisayar ağları aracılığı ile ürünlerin tanıtımının, satışının, ödemesinin ve dağıtımının yapılması" olarak tanımlayabiliriz. Yapılan işlemler, bilgisayara aktarılmış metin, ses ve video görüntülerinin işlenmesi ve iletilmesini içerir. Satış ve pazarlama tekniklerinin hızla geliştiği günümüzde sanal mağazanızda müşterileriniz tüm alışverişlerini kredi kartı ile yapacak, alışverişleri sırasında ise güvenliği, tüm dünyada tek güvenilir çözüm olarak kabul edilen SET protokolü sağlayacaktır. Tüm bilgilerinizin akışı şifrelenmekte ve bu nedenle kesin güvenlik sağlanmaktadır.

Elektronik Ticaretin Bazı Avantajları

1997 yılında 10 milyar Dolar düzeyinde olan Elektronik ticaret hacmi IDC'nin (International Data Corp.) yaptığı araştırmaya göre 2001 yılında 220 milyar Dolara ulaşacaktır. Çek senet işleriyle uğraşmaya gerek kalmaksızın müşterilerinizin yapacakları ödemeler sitenizin özelliğine göre anında veya en geç 48 saat içinde kredi kartı hesabınıza geçmiş olacaktır. Elektronik ticaret, müşteri potansiyelinizi dünya geneline yaymanıza, müşterilerinizin size günün 24 saati ve yılın 365 günü ulaşmasına olanak tanır. Rakiplerinizin artık bulunduğu bölge ile sınırlı olmadığını düşünürsek, bir çok rakibinizin hali hazırda Internet'de müşteri topladığı bir gerçektir. Daha önceden web sitelerini tasarlatan şirketler, eğer yoksa, hızla bu sitelerini elektronik ticarete imkan veren şekilde yeniden geliştirmektedirler.

Nasıl Sanal Magaza Sahibi Olabilirsiniz?

Öncelikle Internet'den satış yapmanızı sağlayacak, web ve sanal mağaza site ve tasarımlarınızı hazırlayacak, sanal mağazanızın 24 saat 365 gün açık olmasını sağlayacak, kesintisiz ve sorunsuz bir teknik destek verecek, her an yanınızda olan güçlü bir Internet Servis Sağlayıcı olan İhlas.Net A.Ş.'ye ihtiyacınız var. Daha sonra sanal mağazanızdan kredi kartı ile alışveriş yapacak müşterilerinizin,yaptıkları alışverişlerin tutarlarının size aktarılmasını sağlayacak bir Sanal POS hesabına ihtiyacınız var. Bu hesabı size en yakın Garanti Bankası şubesine giderek açtırabilirsiniz ki İhlas.Net size bu konuda da yardımcı olacaktır. Kredi kartları ile sanal mağazanızdan alış veriş yapan müşterilerin takip - kontrol - ödeme ve daha bir çok bilgisine sahip olacağınız web üzerinden kontrolü sağlanan VPOS programının eğitimi de size ücretsiz olarak verilecektir.

Her şey sizin kontrolünüz altında. 
İhlas.Net anahtar teslimi dünya mağazası açıyor. 
İhlas.Net size sanal mağaza açmanız için 2 farklı seçenek sunuyor.

Arzu ettiğiniz taktirde kendi domainname iniz altında tamamen size ait bir sanal mağazanız olabileceği gibi, dev bir alışveriş merkezi mantığı içerisinde benimde bir mağazam olsun diyorsanız, buda size kalmış birşeydir.

İhlas.Net size uygun en iyi çözüm için hep yanınızdadır.


Online Sipariş ve detaylar için: www.hazirmagaza.com