Videowall Çözümleri
TURKBİM BİLİŞİM olarak müşterilerinizi en iyi şekilde etkilemeniz için size profesyonel duvar ekran çözümlerini sunar. Yenilikçi video wall çözümü ekran boyunca gelen herkes için inanılmaz bir görsel deneyim sağlar 

250 adede kadar ekrandan oluşan dünyanın en büyük tekli ekranı olan video duvarınızı yapılandırma gücü sayesinde geniş ve etkileyici bir görsel deneyim yaratın. Maksimum etki için ekranların görsel ve işitsel efektlerini ayrı ayrı kontrol etmenin tadını çıkarın. 

Görüş açınızı oluşturmak için her bir ekranı döndürürken tamamen özelleştirilmiş ve esnek bir video duvarı tasarlama özgürlüğünü yaşayın. Çok amaçlı ve uyumlu işlevler; model, boyut, çözünürlük veya çerçeve genişliğine bakılmaksızın LFD ekranlarının kombine edilmesine olanak tanır. Nefes kesen şekiller ve yenilikçi kurulumlarla ekranınızı kişiselleştirin. 

Daha fazla perspektif ekleyerek mesajınızın etkisini arttırın. Önceden yüklü video ve görüntülerle bilgisayar ve Samsung IP kamerası gibi harici aygıtlardan gerçek zamanlı olarak birden fazla canlı ekranı entegre ederek içeriklerinizi mükemmel bir şekilde görüntüleme teknolojisini kişiselleştirin. 

İçeriklerinizi basit ve merkezi bir kontrol panelinden özgürce düzenleyin ve özelleştirin. Ekrandaki içerikleri gerçek zamanlı olarak etkili ve mükemmel bir şekilde konumlandırma, düzenleme, yakınlaştırma ve yeniden boyutlandırma gücüne sahipsiniz. Ayrıca istediğiniz tam etkiyi yaratmak için birden fazla görüntüyü ve çok çeşitli çözünürlükleri hızlıca ve kolayca entegre edebilirsiniz.