Kurumsal Markalarımız
Turkbim Bilişim ve İletişim Teknolojileri San.Tic.Ltd.Şti. olarak firmamız Yazılım, İnternet ve Donanım merkezli olarak kurulmuştur.
Firmamız kendisine aktivite alanı olarak Yazılım, E-Ticaret,E-Muhasebe, Hosting, Datacenter Hizmeti, Avukatlara İnternet Çözümleri, Doktorlara İnternet Çözümleri, Arama Motorlarına Kayıt Sistemi, Online Alışveriş, Bilgisayar Satış Mağazası, Web Tasarım, Özel Uygulama Yazılımları, İsim Tescil alanlarını seçmiştir.
www.turkbim.com.tr


TurkbimSoft siz müşterilerimizin ihtiyaç duydukları özel yazılımların hazırlanması konusunda da hizmet vermektedir.Yazılım bilgi birikimi ve deneyimi ile firmanız için gerekli olan en stabil yazılımları üretmektedir. 
www.turkbimsoft.com


Hazır Mağaza e-ticaret sisteminin benzer e-ticaret sistemlerine nazaran kişiselleştirilebilirliği çok daha yüksektir. Sizin için açılan e-ticaret sistemi hesabınıza yönetici girişi yaparak sitenizi baştan aşağıya kadar düzenleyebilirsiniz. Benzerlerinden çok farklı görünümde bir e-ticaret sistemi sahibi olmanız için programlama dilleri bilmenize gerek yok. 
www.hazirmagaza.com

Sunucuhost bir Turkbim kuruluşudur. 
İnternet sektöründe bir çok konuda çalışmalarda bulunan Turkbim projelerine sunucuhost.com server barındırma hizmetini de eklemiştir.
www.sunucuhost.com

TurkbimSMS bir Turkbim kuruluşu olup, Toplu SMS, Kurumsal SMS ve etkileşimli SMS (Interaktif SMS) gibi mobil mesajlaşma yöntemleriyle siz deÄŸerli müşterilerimize sunan, sektöründü öncü kuruluşlardın birisidir. Müşterilerimize güvenli ve uygun fiyatlarla SMS servisleri sağlamaktayız. 
www.turkbimcell.com

TurkbimStore bir Turkbim kuruluşu olup, Hayallerimiz ve hedeflerimizden de ülkemizde online ticarette güvenlik ve hızlı e-ticaret sistemini sizlere sunmayı ve kaliteli bir hizmet anlaşıyla fark oluşturmayı amaçlamak amacıyla kurulmuş online e-ticaret sistemimizdir.
www.turkbimstore.com

Kaydettir bir Turkbim kuruluşu olup, web sitelerinin online olarak Arama Motorlarına kayıt ettirme hizmeti olup, IT endüstrisinde ihtiyaç duyulan en önemli hizmetlerden birini daha devreye sokmuş bulunmaktayız.
www.kaydettir.com

Turkbimssl bir Turkbim kuruluşudur. 
İnternet sektöründe bir çok konuda çalışmalarda bulunan Turkbim projelerine sunucuhost.com server barındırma hizmetini de eklemiştir.
www.turkbimssl.com