Bulut Santral Hizmeti
 

Sanal Santral
EdeTelekom sanal santral hizmeti, firmanızın tüm telefon ve santral ihtiyaçlarını karşılayan bir hizmet türüdür. Santral cihazı gerektirmez. EdeTelekom sabit telefon tarifeleri ile yurt içine ve yurt dışına çok uygun aramalar yapmanızı sağlar.Telefon faturalarınızı %40 - %70 oranında düşürür. EdeTelekom sanal santral ile tüm görüşmelerinizi kayıt altına alabilir, tarih, süre, ücret, lokasyon bazlı ve canlı olarak raporlayabilirsiniz.Sanal santral ile çağrı merkezinize gelen aramaları istediğiniz gibi yönetebilirsiniz. Aynı anda birden fazla çağrı alabilir ve bu çağrıları interaktif sesli arama (ıvr) sistemi ile robot operatörler üzerinden karşılayarak istediğiniz dahiliye yönlendirebilirsiniz.
Kimler Kullanabilir?
EdeTelekom sanal santral hizmetini, yurt içi ve yurt dışındaki yüksek sabit ücret ve görüşme tarifelerinden şikayet eden tüm bireysel veya kurumsal aboneler, çağrı merkezi olan veya oluşturmak isteyen kuruluşlar, gelen çağrılarını otomatik karşılamak ve görüşmelerini kayıt altına almak isteyen işletmeler, santral kurulum veya bakım masraflarından kurtulmak isteyenler kullanabilir.
Otomatik Çağrı Karşılama
Sanal santral ile çağrılarınız belirleyeceğiniz bir anons (robot operatör) tarafından karşılanır, bu anons sayesinde arayanları bilgilendirebilir, veya bağlanmak istedikleri departmanın dahilisine yönlendirerek çağrı merkezinizi yoğunluğunuzu azaltır ve ofis yönetiminizi kolaylaştırabilirsiniz.
Ses Kaydetme

EdeTelekom Sanal Santral ile sabit telefon hattı ile yapılan görüşmeleri sürekli veya şeçimli olarak kayıt altında tutabilirsiniz. Ip santral uygulaması üzerinde tüm görüşmelerinizi tarih, süre, ücret, lokasyon vb. kriterlere göre detaylı olarak raporlayabilirsiniz. Bu sayede arayanlar ile yaşanan ihtilafların giderilmesini kolaylaştırmış olursunuz.
Konferans Görüşme
Sanal santral üzerinden hem personeliniz hem de müşterilerinizle konferans (çoklu) görüşmeler yapabilirsiniz.
Detaylı bilgi ve iletişim için www.edetelekom.com sayfamızı ziyaret ediniz.