Yazılım Hizmetleri

TurkbimSoft olarak bizler; ERP, CRM implementasyon projelerinin başarılı olması için doğru yazılımın yanı sıra kaliteli hizmetin de kaçınılmaz olduğu bilinciyle müşterilerimize aşağıdaki hizmetleri vermekteyiz

Proje yönetimi ve danışmanlık

ERP projeleri, işletme proje ekibinizin zamanını ayırması gereken uzun soluklu projelerdir. Ancak ERP projesi, değişim için bir fırsat olarak görülmelidir. ERP ile çalışanlarınızın iş yapış yöntemleri değişecek, dolayısıyla proje sırasında iş süreçleriniz yeniden yapılandırılacaktır. Firma süreçlerinin yeniden yapılandırılmasında, dışarıdan işletme süreçlerine bakıp analiz edilmesi gerekmektedir. Turkbim Softdanışmanları, sahip oldukları deneyim ve bilgi ile proje boyunca süreçlerin yeniden yapılandırılmasında çalışanlarınıza destek olacaktır.

Eğitim

Eğitimlerin temel amacı kullanıcıların yeni yazılım ve yeni işlevler konusunda kendilerini yetkin ve rahat hissetmelerini sağlamaktır. Anahtar kullanıcılara projenin ilk safhalarında eğitim verilerek, proje süresince onlardan olabildiğince destek alınması hedeflenmektedir.

Yazılım geliştirme

Sizlerin ihtiyaç duydukları sektörel, tamamen ihtiyaç ve taleplerinize uygun özel yazılımların hazırlanmasıdır. TurkbimSoft Yazılım bilgi birikimi ve deneyimi ile firmanız için gerekli olan yazılımı en doğru ve hızlı biçimde üretmeyi taahhüt eder. Sizlerin istek ve talepleri doğrultusunda sektörel, özel yazılımlar geliştirmekte ve firmalara özel proje bazlı yada devamlı danışmanlık hizmetleri sunmaktayız. Geliştirilen projelere eğitim ve destek hizmetlerini de birlikte yürütmekteyiz.

•             Server-Client uygulamaları,

•             web tabanlı yazilimlar (internet/intranet),

•             İnternet sayfa tasarımları,

•             CRM,

•             Çok kullanıcılı programlar,

•             Veri tabanı uygulamaları,

•             Pocket PC/PDA ile mobile cihaz programlama

•             Masaüstü yazılımları

konusunda profesyonel çözümler sunmak hizmetlerimiz arasındadır. Bu doğrultuda, anahtar teslim yazılım geliştirebilir veya sözleşmeli insan gücü desteği sağlayabiliriz. Yazılım ekibimiz, teknolojiyi ve gelişmeleri her daim yakından takib ederek, verdiğimiz hizmetin kaliteli ve çağa uygun olmasını sağlar.

Neden özel yazılım? Her kuruluşun, sistemin kendine özgü işleyişi ve ihtiyaçları vardır. Bu işleyiş, ihtiyaç; firmaların alışkanlıklarından ve hedeflerinden dolayı hepsinde farklılık gösterir. Maksimum başarıyı elde etmek için kuruluşun hedeflerine en uygun yöntemi bulmak gerekir. Bundan dolayıdır ki işleyişi kolaylaştırmak ve rutin hale getirmek için bir araca gereksinim vardır. Genellikle araç olarak bilişim ortamı ve yazılımlar kullanılır. Standart üretilmiş yazılımlar firmanın işleyişine ve ihtiyaçlarına yeterli gelmeyebilir veya karşılık bulmayabilir. Öyleyse, firmalara fayda sağlayacak, bütün bu alışkanlıkları ve hedeflerini karşılayacak kendine özgü özel yazılımlara sahip olması gerekir.

Özel uygulama yazılımları İçinde bulunduğumuz bu dönemde, dünya üzerinde çok kullanılmakta olan ürün tanıtımı ve bayi uygulama yazılımları, ülkemizde de kıymet bulmaktadır. Özel uygulama yazılımları günümüz dünyasında artık bir zorunluluk olmuştur.